Spotkanie z kapelmistrzami

♬ ♫ W dniu 𝟏𝟑 𝐤𝐰𝐢𝐞𝐭𝐧𝐢𝐚 𝟐𝟎𝟐𝟔𝐫. w budynku Starostwa Powiatowego w Kielcach odbyło się spotkanie z kapelmistrzami orkiestr dętych dotyczące organizacji 𝐗𝐕𝐈𝐈 𝐏𝐨𝐰𝐢𝐚𝐭𝐨𝐰𝐞𝐠𝐨 𝐏𝐫𝐳𝐞𝐠𝐥𝐚̨𝐝𝐮 𝐎𝐫𝐤𝐢𝐞𝐬𝐭𝐫 𝐃𝐞̨𝐭𝐲𝐜𝐡. 🎺🪈

♪ ♩ Przegląd organizowany przez 𝐒𝐭𝐚𝐫𝐨𝐬𝐭𝐞̨ 𝐊𝐢𝐞𝐥𝐞𝐜𝐤𝐢𝐞𝐠𝐨 𝐓𝐨𝐦𝐚𝐬𝐳𝐚 𝐏𝐥𝐞𝐛𝐚𝐧𝐚, 𝐁𝐮𝐫𝐦𝐢𝐬𝐭𝐫𝐳𝐚 𝐌𝐢𝐚𝐬𝐭𝐚 𝐢 𝐆𝐦𝐢𝐧𝐲 𝐃𝐚𝐥𝐞𝐬𝐳𝐲𝐜𝐞 𝐃𝐚𝐫𝐢𝐮𝐬𝐳𝐚 𝐌𝐞𝐫𝐞𝐬𝐢𝐧́𝐬𝐤𝐢𝐞𝐠𝐨 𝐢 𝐏𝐨𝐰𝐢𝐚𝐭𝐨𝐰𝐞 𝐂𝐞𝐧𝐭𝐫𝐮𝐦 𝐊𝐮𝐥𝐭𝐮𝐫𝐲 𝐰 𝐊𝐢𝐞𝐥𝐜𝐚𝐜𝐡 odbędzie się na 𝐫𝐲𝐧𝐤𝐮 𝐰 𝐃𝐚𝐥𝐞𝐬𝐳𝐲𝐜𝐚𝐜𝐡 𝐰 𝐝𝐧𝐢𝐮 𝟏𝟒 𝐜𝐳𝐞𝐫𝐰𝐜𝐚 𝟐𝟎𝟐𝟔𝐫. 𝐨𝐝 𝐠𝐨𝐝𝐳.𝟏𝟒.𝟎𝟎.

Tylko raz w roku gra Powiatowa Orkiestra Dęta, którą tworzą młodzi muzycy z całego powiatu. 🎷🥁📯🎺🪈

W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy! 📯🎺🪈

Przewijanie do góry