Rozstrzygnięcie Konkursu pn.: „Tradycyjna Palma Wielkanocna”

Komisja konkursowa spotkała się dziś, aby wyłonić zwycięzców konkursu na tradycyjną palmę wielkanocną. 🥇

Obrady były pełne zachwytów i niełatwych decyzji. Każda ze zgłoszonych palm konkursowych zachwycała pomysłowością i starannością wykonania 🌿✨

Ogromne podziękowania dla wszystkich uczestników 🌿💛✨

Cieszymy się, że wspólnie pielęgnujemy tak piękną tradycję!

📌 Na ogłoszenie wyników zapraszamy już w najbliższy czwartek o godz. 13:00 do Starostwa Powiatowego w Kielcach ⏰👀

Przewijanie do góry