Podsumowano Konkurs 𝗽𝗻.: „𝗧𝗿𝗮𝗱𝘆𝗰𝘆𝗷𝗻𝗮 𝗣𝗮𝗹𝗺𝗮 𝗪𝗶𝗲𝗹𝗸𝗮𝗻𝗼𝗰𝗻𝗮” !

Podczas spotkania mieliśmy przyjemność gościć laureatów, którym wręczone zostały dyplomy oraz nagrody za zaangażowanie, staranność oraz kultywowanie tradycji.

𝑳𝒂𝒖𝒓𝒆𝒂𝒄𝒊 𝑲𝒐𝒏𝒌𝒖𝒓𝒔𝒖 👇✨

🥇 I miejsce – Pani Bożena Sobczyk – Skrzelczyce, gm. Pierzchnica👏

🥈 II miejsce – Pani Małgorzata Kubicka – Szczukowice, gm. Piekoszów 👏

🥉 III miejsce – Pani Teresa Gancarska – gm. Łagów👏

𝗱𝘄𝗮 𝘄𝘆𝗿𝗼́𝘇̇𝗻𝗶𝗲𝗻𝗶𝗮 :

– pierwsze wyróżnienie – Pani Zdzisławy Hellmann – Brynica, gm. Piekoszów,

– drugie wyróżnienie – Pani Grażyny Grudzieckiej – Jaworze, gm. Zagnańsk.

💛🌿 Warto wspomnieć również o wyjątkowym zaangażowaniu najmłodszych uczestników – uczniów klasy I „c” Szkoły Podstawowej w Nowinach, którzy przygotowali palmę o imponującej wysokości 2,5 metra, których wysiłek i chęć udziału zasługują na szczególne uznanie. 💛🌿 Gratulacje przesyłamy również Tomkowi Kołaczkiewiczowi, który oprócz pracy zbiorowej z klasą przygotował na konkurs swoją palmę.

👏 Jeszcze raz gratulujemy laureatom i dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie. 🌸👏

Zapraszamy również do obejrzenia fotorelacji z tego wydarzenia!

Fot. Starostwo Powiatowe w Kielcach

Przewijanie do góry