Podczas spotkania mieliśmy przyjemność gościć laureatów, którym wręczone zostały dyplomy oraz nagrody za zaangażowanie, staranność oraz kultywowanie tradycji.
𝑳𝒂𝒖𝒓𝒆𝒂𝒄𝒊 𝑲𝒐𝒏𝒌𝒖𝒓𝒔𝒖
I miejsce – Pani Bożena Sobczyk – Skrzelczyce, gm. Pierzchnica
II miejsce – Pani Małgorzata Kubicka – Szczukowice, gm. Piekoszów
III miejsce – Pani Teresa Gancarska – gm. Łagów
𝗱𝘄𝗮 𝘄𝘆𝗿𝗼́𝘇̇𝗻𝗶𝗲𝗻𝗶𝗮 :
– pierwsze wyróżnienie – Pani Zdzisławy Hellmann – Brynica, gm. Piekoszów,
– drugie wyróżnienie – Pani Grażyny Grudzieckiej – Jaworze, gm. Zagnańsk.
Warto wspomnieć również o wyjątkowym zaangażowaniu najmłodszych uczestników – uczniów klasy I „c” Szkoły Podstawowej w Nowinach, którzy przygotowali palmę o imponującej wysokości 2,5 metra, których wysiłek i chęć udziału zasługują na szczególne uznanie. Gratulacje przesyłamy również Tomkowi Kołaczkiewiczowi, który oprócz pracy zbiorowej z klasą przygotował na konkurs swoją palmę.
Jeszcze raz gratulujemy laureatom i dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie.
Zapraszamy również do obejrzenia fotorelacji z tego wydarzenia!